Маніпуляторні косарки

Маніпуляторні косарки використовуються для боротьби з травою і чагарниками уздовж доріг, за бар’єрним огородженням і на схилах доріг. Косарки FERRI відрізняються високою якістю, довговічністю і надійністю. Завод Феррі, який розташовується в Італії, здійснює повний цикл виробництва косильного і подрібнювачі обладнання на повністю автоматизованих лініях. Основну продуктову лінійку FERRI складають професійні косарки на трактор, задні зміщується косарки, косарки кущорізи, роботи-косарки і екскаваторні косарки.
Косарки на маніпуляторі (косарки-кущорізи) FERRI мають дуже широку лінійку, що дозволяє споживачеві вибрати косарку, необхідну під кожну конкретну задачу, або універсальну, здатну вирішувати ряд завдань.
Основний параметр, за яким вибирають косарки маніпулятор – це максимальний горизонтальний захоплення. Цей показник коливається від 3,5 до 12 метрів. Найбільш затребуваними на російському ринку на сьогоднішній день є косарки з захопленням 5,5 – 6 метрів. Такі моделі є оптимальними по співвідношенню ціна / якість і задовольняють основні запити вітчизняних споживачів. Купити косарку маніпуляторного від 8 метрів і вище зазвичай необхідно тим клієнтам, які обслуговують дороги з великою довжиною схилів і розв’язки.
Одними з найпопулярніших серій є косарки FERRI TM і TP. Також останнім часом починають користуватися попитом косарки серій TKZ (виліт 8-9 метрів), TKP і TXV (з виносом вперед), які набагато зручніше для оператора. Крім цього, в модельному ряду FERRI є вузькоспеціалізовані косарки, які дозволяють окашівать території близько бар’єрних огороджень, які автоматично обходять перешкоди (серія SKI). Також можна купити косарку на екскаватор-навантажувач або фронтальний навантажувач.

Ряд технічних і конструктивних переваг

– рама Delta Box, ця система запатентована заводом FERRI, вона забезпечує ергономічне положення і фіксацію як верхніми, так і нижніми тягами;

– система Delta Yoke, яка забезпечує більш якісне кріплення косарки до трактора;

– чавунні гідронасоси і гідромотори, вони вважаються на порядок надійніше і довговічніше алюмінієвих;

– механічна і гідравлічна захист від пошкоджень (сюди включається система відхилення від перешкод);

– система захисту від перекидання;

– гідросистема з меншим, ніж у конкурентів об’ємом масла, це дозволяє знизити витрати при заміні рідини.

Косарки-кущорізи FERRI (Феррі) на МТЗ відмінно зарекомендували себе в Росії. Користувачі вже давно встигли оцінити їхню неймовірну надійність і невибагливість. При цьому експлуатанти відзначають зручність, комфорт і технічні новації в косарках FERRI.
Косарки FERRI завжди є в наявності на складах дистриб’ютора в Росії. Це дозволяє кожному клієнту, який хоче купити недорого косарку на трактор, придбати її в короткі терміни від одного дня до тижня.
Всі вищевказані переваги дають право назвати косарки FERRI кращими в своєму сегменті, і цей факт підтверджується стабільним високим попитом на них, зростаючим рік від року.