Мульчер на екскаватор FERRI

Мульчер на екскаватор FERRI відомий вже не перший рік, за хороші показники по продуктивності і надійності навіть в суворих умовах заслужив визнання від дорожніх служб і підрядних організацій, що займаються розчищення просік.
Процес утилізації деревно-чагарникової рослинності – це тривалий і трудомісткий процес, що вимагає великих фінансових витрат. До появи мульчер на російському ринку, дані роботи проводилися із застосуванням великої кількості спецтехніки та людей, по-перше, потрібно спочатку спиляти всі дерева на об’єкті, по-друге, викорчувати пні на поверхню, а, по-третє, вивести весь запланований обсяг, або спалити на місці. Останнє в силу внесення ряду змін на законодавчому рівні стало неможливим.
Мульчер – це вузькоспеціалізоване навісний обладнання, основним робочим органом якого є ротор з рухомими і фіксованими зубами, що приводиться в дію ремінним приводом за допомогою власного гідравлічного мотора. Основні елементи корпусу виконані з високоміцної сталі, робочі органи ізносостойки, а в складі ріжучих зубів є додаткове карбід-вольфрамовое напилення, що збільшує ресурс і перешкоджає деформації. Мульчер FERRI має одну з найширших лінійок в світі, для установки буде потрібно базовий гусеничний, або колісний екскаватор від 8 до 30 тн. Все екскаваторні мульчери поділяються залежно від діаметра подрібнення деревини від 15 до 40 см і робочої ширини від 1 до 1,6 м.

Чим відрізняються рухливі і фіксовані зуби?

Конструкція ротора в залежності від вибору типу зуба має значні відмінності один від одного. Так, ротор з фіксованими зубами являє собою товстостінну трубу, на якій наварені зубодержателі, на посадочні місця кріпляться зуби, в комплектації FERRI на двох болтах, що дозволяє досягати максимальної фіксації навіть при попаданні на перешкоду. Ротор з рухомими зубами має порожнисту структуру, кожен зуб кріпиться на валу і знаходиться в окремому технологічному отворі.
Продуктивність оцінюється в залежності від типу робіт, так, наприклад, з чагарником краще справляється мульчер з рухомими зубами, а при роботі з товстими деревами і пнями пріоритет у Подрібнювач з фіксованими зубами. Також потрібно підкреслити про безпеку в роботі, для мульчер з рухомими зубами не боїться наштовхнутися на перешкоду, так як, наприклад, при попаданні мульчер з фіксованими зубами є можливість деформувати робочий молоток.

Мульчер на навантажувач виробництва FERRI

Мульчер FERRI для навантажувача має ідентичний принцип роботи, що і екскаваторний. Основною відмінністю є фронтальна система кріплення через перехідну плиту, збільшена робоча ширина ротора до 2,2 м, а також наявність штовхає рами забезпечує безпеку при знищенні прямостоящих дерев. При підборі, як для мульчер на екскаватор, так і для мульчер на навантажувач потрібно спиратися на робочий тиск і потік в гідравлічній системі. Основною перевагою використання фронтального мульчер є зручність роботи, так, наприклад, прочищення просіки передбачає велику площу рослинності, отже знищення відбувається по ходу руху навантажувача. А екскаваторним мульчер зручно працювати уздовж доріг, знищуючи деревну рослинність на схилах прямо з узбіччя.