Мульчери на трактор

Трактор – основна робоча одиниця в будь-якій компанії дорожньо-комунального або сільськогосподарського сектора. Сучасні трактора – це не тільки тягове ТЗ, але і універсальний рушій, що дозволяє монтувати на свої навіси спереду або ззаду обладнання для виконання різних робіт. Одним з таких варіантів навішування є лісовий мульчер (шредер) який монтується в передній або задній частині трактора, при наявності триточкового кріплення і виведеного назовні Валу Відбору Потужності (ВВП) у трактора.

Призначення для мульчера

Основне призначення механічного мульчера на трактор – це боротьба з деревною рослинністю ще виростає або вже поваленої. Комплектація і будова тракторного мульчера дозволяють подрібнювати в дрібну фракцію, як поросль, так і крупнодіаметральние стовбури дерев без залучення додаткових людських та інших ресурсів.

Монтаж мульчера

Монтується мульчер на трьохточкову ДПС абсолютного будь-якого трактора, незалежно від бренду і країни виробника, тому що стандарт виробництва ДПС затверджений єдиний у більшості виробників.

Принцип дії

Привід лісового шредера здійснюється за допомогою підключення карданного валу однією стороною до вому, інший до редуктора подрібнювача. Надалі передача крутного моменту йде з редуктора на піввісь (піввісь), далі по засобом шківів і клиноремінною передачі на ротор, на якому розташовані робочі елементи (зуби, різці, молотки). Вони і виконують основну роботу по роздроблення деревини. Діаметр ротора, робоча ширина захвату, кут атаки і проникаюча здатність різців – це лише мала частина параметрів, яка впливає на продуктивність і якість виконуваних робіт.

Сегментація і представленість на ринку

Мульчер вже давно завоював собі репутацію на ринку як єдиний у своєму роді обладнання дозволяє проводити всі етапи робіт від звалювання лісового масиву до його подрібнення без залучення додаткового обладнання. З усього спектра виробників лісових шредерів кращими є заводи, які мають вузьку спеціалізацію у виробництві тільки мульчирующего обладнання (подрібнювачі, роторні косарки, Подрібнювачі пожнивних).

Італія – ​​країна виробник брендів-світових лідерів. В їх число входять такі авторитетні бренди як Ferri, Seppi, FAE, Orsi. Зовні обладнання від цих заводів схоже, але внутрішньо, конструкційно кожен виробник впроваджує свої технології, багато з яких мають патент. Чи не виключений варіант отримати пропозицію і від вітчизняних виробників. Вітчизняний мульчер має тільки великовузлове складання в нашій країні і основний акцент поставлений на здешевлення обладнання, тому і комплектуючі підбираються з бюджету сегмента, а іноді і виготовляються не спеціалізованими підприємствами, інакше кажучи, кустарним або гаражним способом.