Каталог

Загальний каталог і докладний опис моделей для мульчеров та косарок FERRI

ЗАВАНТАЖИТИ В ПДФ

Мульчер на трактор FERRI TFC-DT/F

Мульчер подрібнювач з фіксованими ціпами, застосовується як базовий робочий орган в лісогосподарських підприємствах. Механічний мульчер дозволяє виконувати роботи на об’єктах з нерівним ґрунтом, а в парі з болотною модифікацією базового енергетичного засобу, здатний працювати і на перезволожених місцях.

Продаж мульчерів ФЕРРІ здійснюється з невід’ємною частиною – штовхабчою рамою, яка призначена для пригинання рослинності вперед згідно руху трактора, і так само забезпечує додаткову безпеку від завалювання дерева на кабіну трактора.

Купити мульчер можна з двома типами штовхаючих рам – з механічною та гідравлічною. Мульчери серії DT здатні заглиблюватися в ґрунт до 5 см (змінно, в результаті нерівностей ґрунту). При цьому варто відзначити, що будь-який мульчер не здатний працювати нижче рівня ґрунту з постійним заглибленням – це прерогатива ротоватора. Ширина робочої зони для мульчера вимірюється по внутрішній стороні санчат, і дозволяє оптимально підібрати мульчер до необхідного трактора.

Модель TFC-DT/F 2000; TFC-DT/F 2200
Мінімальна потужність трактора, к.с. 120 (1000 об/хв)
Видалення дерев діаметром, мм 400
Кількість молотків (зубів) 45; 51
Діаметр ротора, мм 560
Робоча ширина, мм 2100; 2300
Вага, кг 1870; 2080
Довжина ротора, мм 2000; 2200