Лісовий мульчер

Мульчер є навісним пристроєм, причому встановлюються на різні види техніки. Цей вид обладнання отримав свою назву від того, що при його роботі зі знищення деревно-чагарникової рослинності, залишається лише деревна тріска, рівномірно розподіляється по поверхні землі, і почасти перемішана з нею.

Поняття “мульчувати” – значить якраз розподіляти мульчу по території. Однак основною метою для лісництва є не розподіл тріски по поверхні, але саме боротьба з деревно – чагарникової рослинністю. І від того, на якій території цю рослинність необхідно видаляти часто залежить вибір базової машини для лісництва: коли роботи проводяться на ділянках, з стійкими ґрунтами досить використання тракторонах техніки, і для лісництва, що працюють від валу відбору потужності. Коли ж роботи переносяться на ділянки зі складним рельєфом – на виручку приходять Мульчер для Екскватори. Однак є ділянки, на які проблематично пробратися і на гусеничних екскаваторах. Ось в цьому випадку найбільш доречно купувати лісництва на шасі гусенічой техніки. До речі, можна придбати і встановити для лісництва на вже наявну спецтехніку, але підбір необхідного шасі – досить копітка і відповідальна процедура.

Даний комплекс дозволяє виконувати дійсно складні завдання в важкодоступних місцях, а його надійність і багатофункціональність ніколи не підводять. Мульчер FERRI на гусеничному шасі дозволяє розчищати з високою продуктивністю ділянки навіть дуже щільно зростаючого лісу з великою кількістю деревної маси. Висока маневреність досягається особливою будовою ходової системи і систем приводу. Управління обладнанням здійснюється джойстиком, іншим джойстиком здійснюється управління рухом. Комфортна тримісна кабіна значно полегшує доставку персоналу до місця робіт, а встановлюються кондиціонер з обігрівачем – покращують внутрішній мікроклімат. Купуючи готове гусеничне шасі з лісництва ви отримуєте вже готовий до роботи комплекс для расчітстке від порослі, порубкових залишків, ліси. Крім подрібнювачі робіт.

Багатофункціональний гусеничне шасі FERRI iCUT 4

Багатофункціональний гусеничне шасі FERRI iCUT 4 на відміну від однофункційний косарки робота може виконувати різні типи робіт. Галузі та сфери використання від комунальних служб і парків, до аграріїв (с / г підприємств). У базовій комплектації завод встановлює роторну косарку кущоріз, крім цього робочого інструмента є можливість агрегатування іншого обладнання, наприклад, подрібнювач гілок або подрібнювач пнів, тим самим повністю замінивши дорогі фрези для видалення пнів, які управляються аналогічно, як і iCUT4 за допомогою пульта дистанційного керування одним оператором. Одним з достоїнств обладнання є можливість роботи круглий рік за рахунок змінних навісних пристроїв від снігоприбирального відвалу до снігоочисника.