УСТАТКУВАННЯ
Мульчери в «Синерджи»: високопродуктивна техніка для робіт різної складності

Сучасний трактор – не просто тягове транспортний засіб. Це універсальна техніка для виконання різних робіт в області дорожнього будівництва або с / г, яке повсюдно використовується в Україні. Досягти такої функціональності дозволило навісне обладнання, яке монтується на передні або задні навіси. Один з видів такої техніки – мульчери. Наша компанія пропонує великий вибір якісного і надійного устаткування для сільськогосподарських робіт. Ми співпрацюємо з кращими виробниками, реалізуємо техніку провідних брендів. Пропонуємо ознайомитися з асортиментом пропозицій і підібрати обладнання для проведення робіт швидко, якісно і з економічною вигодою.

Призначення, види, принцип дії

До нас можуть звернутися підприємства і компанії з метою купити мульчери для розчищення просік і транспортування лісозаготівель, прокладки протипожежних смуг уздовж лісових масивів, розчищення місцевості для подальшого облаштування об’єктів, збору біомаси та рекультивації земель. Основне призначення спецтехніки – боротьба з рослинністю. Тракторні мульчери можуть подрібнювати поросль і крупномери без залучення додаткових ресурсів і людської фізичної сили.

Процес роботи максимально автоматизовано. Нові моделі лісництва монтуються на трьохточкову ДПС тракторів, оператор управляє процесом, спрямовуючи машину до рослинності. Подрібнювачі фреза переробляє її, залишки потрапляють в подрібнювач, де перемелюють на ще більш дрібні фракції.

Ціна на мульчери формується виробником, потужністю роботи і типом пристрою. Виходячи їх останнього критерію, обладнання може бути:

  • самохідне. Складається з шасі, силової установки та технологічного обладнання. Такі моделі характеризуються високою продуктивністю, відмінною прохідністю, підходять для видалення дерев і чагарників у важкодоступних місцях.
  • навісне. Це обладнання доступніше за вартістю. Такі мульчери витрачають менше палива, менш вимогливі до технічного обслуговування, представлені широким діапазоном потужностей та цін. У порівнянні зі стаціонарними пристроями з невисоким показником продуктивності вони здатні подрібнювати стовбури дерев.

Навісні мульчери на колісній спецтехніки дозволяють працювати в сільськогосподарській місцевості, на вже упорядкованих територіях з хорошою прохідністю, на схилах автомобільних і залізних доріг. Устаткування на гусеничному ходу стаціонарного або підвісного типу характеризується підвищеною прохідністю і універсальністю. Така техніка може експлуатуватися на ділянках з розвиненою кореневою системою, кам’яних завалах, буреломах. Гусеничний хід мінімізує тиск на поверхню, що дозволяє використовувати обладнання на заболоченій місцевості.

Кращі види техніки в компанії «Синерджи»

Наша компанія спеціалізується на продажу спецтехніки від виробників брендів-лідерів. У нас представлені нові мульчери і грунтофрези від італійської торгової марки Ferri. Компанія впроваджує інноваційні технології, щоб створити обладнання з чудовими технічними властивостями.

У нас ви зможете купити стаціонарний подрібнювач для установки на трактори, шасі, екскаватори. Вузькоспеціалізоване навісне обладнання виготовлено з високоміцної сталі, всі робочі органи – надійні і зносостійкі. Карбід-вольфрамовое напилення збільшує експлуатаційний ресурс і перешкоджає деформації. Мульчери і грунтофрези Ferri розроблені з урахуванням різних умов експлуатації.

Зверніться до менеджера інтернет-магазину, щоб уточнити ціни на мульчери в Україні і терміни поставки. Ми запропонуємо варіанти обладнання та спецтехніку для швидкої і якісної обробки територія, будівельно-ремонтних робіт будь-якої складності.