Корчеватель пнів: ефективне обладнання для розчищення місцевості

Корчеватель пнів – незамінне обладнання для розчищення місцевості. Воно призначене для видалення дерев і чагарників, кореневищ і небажаної рослинності на території, яка готується під посіви або будівництво промислових об'єктів. Дана спеціалізована техніка дозволяє швидко очистити ділянку від зайвих насаджень і старих прогнилих дерев.

Великий вибір обладнання у вигляді корчевателей пнів пропонує інтернет-магазин «Синерджи». Нашою компанією реалізуються продукція зарубіжних брендів. У продажу представлені нові корчівники пнів навісного типу з чудовими технічними характеристиками. Купити обладнання можна по всій Україні.

Різновиди корчевателів та принцип роботи

Корчування неможливо застосовувати повсюдно. Це обумовлено високими вимогами до техніки і сильними порушеннями структури грунту. Але сучасний гідравлічний корчеватель пнів здатний впоратися з завданнями різної складності. Він не тільки руйнує залишки насаджень, а й витягує з грунту коріння. Навісний корчеватель пнів може бути двох типів:

  • важільний механізм. Може встановлюватися на трактори, тросові крани, екскаватори. Такі пристрої використовуються рідко, у них – невисока продуктивність;
  • розпушувач. Пристрій розпушує грунт, чіпляючи будь-які великі предмети, які неможливо зрушити з місця.

Навісне обладнання встановлюється на передню частину або задню частину трактора, а також маніпулятор екскаватора. Ефективність транспортного засобу залежить від потужності його двигуна. При високому показнику і хорошому зчепленні коліс або гусениці з грунтом, садовий корчеватель пнів спосіб видаляти не тільки залишки рослинності, а й великі камені.

Робоча частина обладнання являє собою потужні щелепи з міцними зубами, виготовленими з високоміцної сталі. Вона приводиться в дію за допомогою гідравлічної системи. Під час роботи корчеватель пнів міцно чіпляється за об'єкт, розхитує його і висмикує кореневище з землі. Міцна рама із сталевого профільної труби адаптована до високих навантажень. Така конструкція дозволяє швидко і ефективно обробляти будь-які місцевості і працювати на складних ділянках.

Sinergie: продуктивне обладнання від кращих брендів

У нашій компанії ви можете купити корчеватель пнів в Україні від провідних європейських брендів і за привабливими цінами. Представлена ​​техніка встановлюється на різні види тракторів та інших спецмашин. Устаткування виготовлене з першокласних матеріалів, характеризується надійністю і тривалим експлуатаційним ресурсом, управляється за допомогою гідравлічної системи і оснащено сталевими посиленими щелепами.

Техніка реалізується по Україні. Щоб дізнатися вартість обладнання для корчування пнів і очищення території, зверніться до менеджера. У нас – виключно нові пристрої, оригінальні і сертифіковані, гарантія якості на всі товари, великий вибір навісний техніки для будівельно-ремонтних робіт та вирішення сільськогосподарських завдань. Ми робимо якісне обладнання доступним в Україні. З такими агрегатами і навісними системи будь-які завдання можна вирішити швидко і ефективно.