Вібротрамбовка : огляд техніки та інноваційні рішення від австрійського бренду

Вібраційний ущільнювач ґрунту – універсальне обладнання, яке використовується практично для всіх видів дорожніх робіт. Ми пропонуємо пристрій, що відповідає високим вимогам і володіють чудовими технічними характеристиками.
Компанією Sinergie реалізується продукція від австрійського бренду Terraroads Equipment. Вібраційні ущільнювачі грунту від європейського виробника – краще рішення, якщо вам необхідно якісне, високоефективне, надійне будівельне обладнання.

Надійний, універсальний, якісний

Вібротрамбовка для ущільнення грунту Terraroads Equipment – нове слово в сфері обладнання для будівництва і ремонту доріг в Україні. Вона відображає інноваційні технічні рішення, засновані на багаторічному досвіді роботи інженерів. Ключові особливості вібротрамбовки:
  • бічна гідравлічне регулювання виброплит дозволяє ущільнювати схили і укоси. При цьому трактор продовжує рух по рівній частині дороги, виробляючи контрольоване ущільнення бічної кромки;
  • велика потужність при компактному дизайні будівельної техніки;
  • кожна виброплита для ущільнення має незалежну систему регулювання;
  • вал універсального розподільника пускає в хід гідравлічні насоси;
  • вібротрамбовка для грунту оснащена металевим масляним радіатором з вентилятором;
  • індивідуальні пресові пластини забезпечують оптимальне ущільнення на складній поверхні дороги;
  • в машину вбудований масляний бак об’ємом 95 літрів.
Вібраційна трамбовка адаптована для роботи з різними видами тракторів та будівельної техніки. Інноваційне рішення від австрійських інженерів дозволяє охоплювати більшу площу і обробляти її в три рази швидше.

Sinergie: європейське обладнання в Україні

Нашою компанією здійснюється продаж техніки для будівництва доріг від європейських брендів на українському ринку. Ми співпрацюємо з кращими виробниками, щоб запропонувати вам виключно якісне і високопродуктивне обладнання: подрібнювачі, причіпні грейдери, розпушувачі, цистерни, вібротрамбовки грунту. Агрегати можуть купити жителі Києва та інших регіонів країни – продукція реалізується по всій Україні. На всі пристрої діє гарантія від виробника.
Цікавить вартість вібротрамбовки і інших пристроїв для будівництва доріг? Зверніться до менеджера компанії за вказаними телефонами і залиште свої контакти для зворотного зв’язку. Найближчим часом ми зв’яжемося з вами, уточнимо ціну і терміни поставки, узгодимо деталі обслуговування і експлуатації. Якісна техніка – запорука якісних доріг. Наша компанія вибрала і пропонує вам найкраще, що є на ринку.

Технічні характеристики:

Маса: 2660 кг/5864 фунти
Робоча ширина: 2550 мм/100 дюймів
Кріплення: KAT 3, в трьох точках.
Гідравлічний привід: редуктор.
Відцентрова сила: 3 x 75 кН
Частота: 30 – 55 Гц
Амплітуда: 2,12 мм
Глибина ущільнення: 10 – 55 см
Поперечне регулювання: ліворуч/праворуч 300 мм