Причіпна цистерна Terraspay: особливості та технічні характеристики

Дороги постійно вимагають великих інвестицій. Неякісне виконання підвищує витрати, вимагаючи швидкого ремонту і додаткових вкладень. Для швидкого і недорогого виконання будівельних робіт необхідно продуктивне і технологічне обладнання, здатне працювати тисячі годин без ТО, і витримувати високі навантаження. Таку техніку пропонує австрійський виробник Terraroads Equipment, а наша компанія робить її доступною в Україні. У продажу представлені різні види обладнання для ремонту доріг, а також функціональна цистерна для води. Пропонуємо ознайомитися з перевагами моделі Terraspay, щоб переконатися в правильності свого вибору.

Цистерна Terraspay: особливості та додаткові можливості

Модель автоцистерни для води створена з урахуванням основних вимог і особливостей експлуатації. Бак виконаний з першокласного пластика, прикріплений до двовісний шасі, обладнаний насосом з потужним двигуном Honda. Для зручності експлуатації передбачено кульове зчіпний пристрій, який регулюється по висоті. Ви можете купити автоцистерну для води в різних обсягах (від 2 до 6 тисяч літрів).
У конструкції також передбачені світлодіодні ліхтарі, запобіжна ланцюг, що не слизькі крила.
За бажанням техніка для транспортування технічної або питної води оснащується:
  • електричним гальмом;
  • пристроєм управління гальмами Intelli-Hitch;
  • розпилювачем з двома форсунками;
  • шлангом (пожежним або високого тиску).
Додаткове обладнання для автоцистерни для перевезення рідини розширює сферу використання даної техніки.

Придбання і матеріальне питання

У компанії Sinergie ви можете придбати автоцистерни для перевезення води з насосом і інші види обладнання від австрійського бренду. Ми реалізуємо виключно якісну техніку, нову, з високим експлуатаційним ресурсом. На все навісне обладнання поширюється гарантія від виробника.
Цікавить вартість автоцистерни для транспортування питної або технічної води? Щоб уточнити ціну, узгодити терміни поставки, інші деталі співпраці, зверніться до менеджера. Напишіть або зателефонуйте нам. Автоцистерни та інші види техніки реалізуються з доставкою по Києву та іншим регіонам країни.
Ми підібрали обладнання для будівництва і ремонту доріг, а також вирішення інших завдань, яке полегшать виконання складних тривалих робіт. Воно розраховане на щоденну експлуатацію протягом всього року і не потребує частого ТО. Високоякісні матеріали і запчастини, інноваційні конструкції, створені з урахуванням особливостей експлуатації, гарантують швидке, безпечне та економічно вигідне виконання робіт.

Особливості:

Шини 7,50 x 16.

Пристрій управління гальмами Intelli – Hitch і кульовий зчіпний пристрій, регульований по висоті.

Світлодіодні ліхтарі і запобіжний ланцюг.

Не слизькі крила.

Пожежний шланг з брандспойтом.

Насос Honda, 4 к.с., насос з алюмінієвим корпусом, 2″.

Розпилювач з двома форсунками