Дорожні фрези: різновиди і переваги спецтехніки

Якісне дорожнє полотно – це сполучна ланка між містами і регіонами, що сприяє розвитку економіки країни. Його створення вимагає великих інвестицій і використання високоефективного обладнання. Якісну спецтехніку для ремонтно-будівельних робіт пропонує наша компанія. У продажу представлені: вібраційний ущільнювач грунту, моделі грейдерів, розпушувач і дорожня фреза. Компанією реалізується техніка зарубіжних брендів в Україні. Ми підібрали обладнання, адаптоване для роботи в складних умовах, що характеризується надійністю і високим експлуатаційним ресурсом, розраховане на використання протягом без необхідності в ТО.

Призначення і класифікація

Цей вид спецтехніки призначений для подрібнення грунту і асфальтованого покриття. Барабани з твердосплавними різцями здатні переробляти тверді матеріали і дають можливість повторно використовувати асфальтобетонну суміш. Після обробки дорожньої фрезою старе покриття перетворюється в сипучий матеріал. Вона також призначена для додання полотну шорсткості, щоб поліпшити зчеплення коліс транспортного засобу з поверхнею дороги. Ця властивість обумовлена ​​функцією регулювання глибини фрезерування.

Фреза може бути:

  • самохідною;
  • навісною;
  • причіпною або напівпричіпною;
  • ручною.

Залежно від типу варіюється вартість дорожньої фрези.

Умовно спецтехніку можна поділити на малі і великі. Перші мають робочу ширину від 0,35 до 1,25 метрів. Максимальна глибина фрезерування становить 310 мм. У великих – робоча глибина може досягати 4,2 метрів. Потужність таких агрегатів перевищує 600 л. с. Глибина фрезерування варіюється від 150 до 356 мм. Машини відрізняються великими розмірами, високою експлуатаційною масою.

Сучасні дорожні фрези оснащені високоточними системами управління, бензиновими або дизельними двигунами різної потужності. У них – висока продуктивність і чудова точність роботи. Підприємства можуть купити дорожну фрезу з різними показниками потужності, але всі представлені в нашому інтернет-магазині моделі характеризуються точністю і надійністю.

Переваги використання дорожніх фрез

Сучасне обладнання для дорожніх будівельно-ремонтних робіт від провідних виробників характеризується чудовою продуктивністю, яка зберігається протягом усього терміну експлуатації.

Завдяки навісного устаткування замовити дорожню фрезу можна для використання в комунальному господарстві, роботи в кар’єрах, портах і т. Д. Техніка оснащується зручним і ергономічним управлінням.

Наша компанія пропонує нове обладнання для застосування в різних сферах діяльності. Ми гарантуємо якість техніки і тривалий експлуатаційний ресурс. Вона адаптована для роботи в складних умовах. Всі моделі є відображенням ідеального співвідношення ціни, продуктивності і якості. Щоб уточнити вартість, терміни поставки нового обладнання в різні регіони України, зверніться до менеджера. Напишіть або зателефонуйте нам. Запропонуємо якісне і високоефективне обладнання для будівельно-ремонтних і сільськогосподарських робіт.