Навісні грейдери: універсальність і функціональність в кожної моделі

Для швидкого і легкого виконання будівельних робіт потрібна якісна, продуктивна техніка, розрахована на щоденну експлуатацію і тисячі годин навантаження. Таке обладнання розробляє компанія Terraroads Equipment, а ми робимо його доступним в Україні. Одне з пристроїв – навісний грейдер. Землерийна техніка використовується для профілювання і покриття поверхні за допомогою пошарового зняття шару грунту і транспортування його на місце укладання. Основна сфера застосування навісних грейдерів – дорожні будівельно-ремонтні роботи. Але вони також можуть використовуватися для прибирання снігу та інших завдань.

Функції і призначення

Навісний грейдер на трактор МТЗ та інші види машин – обладнання, необхідне для формування рівномірного дорожнього полотна і підготовки поверхні до укладання асфальту. Він використовується в будівництві, сільському і комунальному господарстві. Основні призначення навісного грейдера:

 • створення насипів і профілювання поверхні;
 • створення рівного полотна;
 • перемішування матеріалів, грунтів між собою, змішування з в’яжучими складами;
 • планування земельних ділянок, укосів, виїмок і кюветів;
 • рівномірний розподіл різних матеріалів по робочій поверхні;
 • снігоочищення;
 • прибирання сміття.

Використання пристрою доцільно на всіх ремонтних і будівельних роботах, де потрібно вирівняти поверхню і надати їй однорідну текстуру. Експлуатація функціонального навісного грейдера на МТЗ або інших машинах ефективна і економічно виправдана.

Грейдери Terraroads Equipment: універсальні і функціональні

Нашою компанією реалізується техніка австрійського бренду Terraroads Equipment. Це ідеальне співвідношення ціни, продуктивності і якості виконання. Устаткування прекрасно зарекомендувало себе на європейському та українському ринку. Компанія пропонує два види навісних грейдерів: Terragrader 2000 і 3000.

Обидві моделі характеризуються універсальністю, надійністю, функціональністю. Їх можна встановлювати на будь-яку тракторну і будівельну техніку, потужність яких перевищує 60 л / с. Вони демонструють впевнену роботу навіть на складних ділянках. Грейдер на трактор від виробника Terraroads Equipment володіє такими особливостями:

 • міцна конструкція несучого каркаса і робочих компонентів;
 • першокласні матеріали (нелегована сталь) і якісна збірка;
 • міцна несуча рама для точного управління;
 • кільце з подвійним шарикопідшипником, що витримує високі навантаження;
 • нові технології зварювання швів.

Щоб контролювати якість виконаних робіт, є можливість установки лазерної 3D-системи. Грейдери легко приєднуються, гідравлічні циліндри, джойстик з усіма функціями спрощують рульове управління навіть в складних умовах. Шарнірне кріплення забезпечує високу маневреність. Навісне обладнання на грейдер розширює сферу використання пристроїв і підвищує його функціональність.

У нашому інтернет-магазині ви можете ознайомитися з іншими видами техніки від австрійського виробника. У продажу – нове, оригінальне обладнання з гарантією якості. Щоб уточнити вартість, терміни поставки, зверніться до менеджера. Для кожного ми готові запропонувати вигідні і комфортні умови співпраці.