Причіпні грейдери Terragrader: універсальність, точність і маневреність

Перебуваєте в пошуку якісної будівельної техніки? Хочете купити імпортне обладнання за привабливими цінами? Компанія Sinergie – до ваших послуг. Ми реалізуємо спецтехніку від європейських брендів в Україні, пропонуємо великий вибір обладнання з чудовими технічними характеристиками. У нас ви можете придбати причіпний грейдер від виробника Terraroads Equipment, представлений в моделях Terragrader 2000 і 3000. Пропонуємо ознайомитися з особливостями техніки і вибрати потрібний варіант для дорожніх будівельно-ремонтних робіт.

Загальні характеристики

Причіпний грейдер для трактора від австрійського виробника характеризується універсальністю, надійністю, прекрасними експлуатаційними показниками. Устаткування може встановлюватися на будівельну техніку з мінімальною потужністю в 60 кінських сил. Грейдер демонструє впевнену роботу при будівництві та ремонті доріг, а також на складних ділянках.

Для виготовлення каркаса і окремих деталей використовувалися першокласні матеріали, інженери австрійського заводу ретельно контролюють процес складання та виробництва на кожному етапі. Міцна несуча рама гарантує точне управління поворотним механізмом і ножем. Даний елемент оснащений кільцем з подвійним шарикопідшипником, що дозволяє витримувати великі навантаження.

Причіпний грейдер на трактор від Terraroads Equipment створений із застосуванням новітніх технологій та інноваційних рішень. Передня частина, виготовлена ​​з нелегованої сталі, характеризується стійкістю до зносу. Інноваційний спосіб зварювання швів зробив їх надійними і майже невидимими. Шарнірне кріплення підвищує маневреність пристрою.

При необхідності пристрій може додатково оснащуватися переднім ножем, лазерної 3D-системою контролю виконаних робіт. Причіпний грейдер легко під’єднується до спецтехніки, має просте і зручне управління, яке здійснюється за допомогою джойстика.

Детальніше про моделі Terragrader 2000 і 3000

Якщо вам потрібен функціональний і маневрений варіант, рекомендуємо купити причіпний грейдер Terragrader 2000. Він може встановлюватися на різні види техніки:

  • трактори;
  • колісні навантажувачі;
  • бульдозери;
  • вантажні автомобілі;
  • екскаватори.

Модель характеризується точністю і маневреністю, з легкістю долає перешкоди. Для управління пристроєм передбачені гідравлічні муфти.

Причіпний грейдер Terragrader 3000 призначений для установки на більш габаритні і важкі транспортні засоби. Він перевершує модель 2000 по показникам максимальної висоти підйому і глибини опускання відвалу. Власна маса пристрою вище в 2 рази і становить 4500 кг.

Наші менеджери допоможуть з вибором причіпного грейдера для різних завдань і експлуатованих видів спецтехніки. Устаткування для ремонтно-будівельних робіт може додатково оснащуватися: світлодіодними фарами, швидкороз’ємних гідравлічним з’єднанням, підсилювачем рульового управління, бічними накладками, передньою захисною пластиною. Цими комплектуючими формується фінальна вартість грейдера.

В інтернет-магазині «Синерджи» ви можете підібрати нове обладнання для проведення будівельних та ремонтних робіт з будь-якого куточка України. У продажу – оригінальна сертифікована техніка. Ми реалізуємо виключно нове обладнання від кращих виробників. Зателефонуйте або напишіть нам, щоб узгодити терміни поставки техніки і уточнити ціни на представлену продукцію. Вибирайте краще для якісного виконання дорожніх будівельно-ремонтних робіт.