Розпушувач Rippers: особливості та переваги обладнання

Техніка для будівництва та ремонту доріг Terraroads Equipment відмінно зарекомендувала себе на європейському ринку. Компанія створює високотехнологічне і продуктивне будівельне обладнання з тривалим експлуатаційним ресурсом і здатністю виносити великі навантаження. І розпушувач грунту Rippers – не виняток.
Потужне обладнання призначене для руйнування поверхні грунту і ущільнення грунту на глибині до 60 см. Розпушувач грунту оснащений гідравлічним підйомником і сім’ю зубами, що підвищує ефективність і продуктивність будівельної техніки. У компанії «Сінреджі» ви можете купити розпушувач грунту від австрійського виробника. Для реалізації ми вибрали найкращі види техніки, адаптовані для установки на трактори та інші машини, що витримують тисячі годин експлуатації без необхідності в ТО.

Особливості розпушувача Rippers

Пристрій призначений для руйнування асфальту і інших видів дорожніх покриттів. Його можна використовувати на будь-якій поверхні. Ефективність техніки обумовлена ​​низкою інноваційних рішень, які застосували австрійські інженери:
  • особлива форма зубів і пружинні фіксатори, що дозволяють виробляти розпушування будь-яких ділянок;
  • метал першокласної якості, лита рама і інноваційна конструкція розпушувача забезпечують довговічність конструкції, надійність і стійкість до великих навантажень;
  • для зручності експлуатації передбачені механізм для витягування каменів і вбудований ящик для зберігання інструментів.
Конструкція навісного розпушувача, простота в заміні деталей дозволяють вирішувати різні складності і завдання, що виникають в процесі виконання будівельних або ремонтних робіт.
Технічні характеристики пристрою для руйнування і розпушування грунту: вага – 1400 кг, довжина – 2.5 метра, ширина – 2.3 метра, робоча глибина – 60 см. Мінімальний показник необхідної потужності для роботи розпушувачем – 88 кВт.
У нашій компанії ви можете купити розпушувач асфальту і іншу будівельну техніку навісного типу для бульдозера, трактора від австрійського бренду. Ми пропонуємо обладнання європейської якості для будівництва та ремонту доріг в Україні. Послугами компанії можуть скористатися підприємства Києва та інших регіонів країни. Продаж супроводжується сервісним обслуговуванням.
Цікавить вартість розпушувача і інших видів техніки? Напишіть або зателефонуйте нам, звернувшись до менеджера компанії. Узгодимо час поставки нового обладнання, уточнимо ціни на товари і запропонуємо комфортні умови співпраці для кожного. Вибирайте краще, що є на ринку будівельної техніки – ми підібрали саме таке обладнання для створення доріг європейської якості.

Технічні характеристики:

Власна маса: 1400 кг

Довжина: 2,50 м

Ширина: 2,30 м

Кількість зубів: 7

Робоча глибина: до 60 см.

Мінімальна необхідна потужність: 88 кВт (120 л.с.)

Особливості:

Повністю лита рама.

7 зубів зі змінними екскаваторними наконечниками (система CAT).

Спеціальний механізм для витягання каменів.

Міцне рухоме кріплення.

Посилені зносостійкі пружини.

Вбудований ящик для інструментів.